Umów jazdę próbną

 

 

Kiedy prowadzisz Mazdę, nigdy nie jesteś sam.
Samochód i kierowca, w pełnej harmonii.
Uczucie jedności, które nazywamy Jinba Ittai.
To filozofia Mazdy, która jest w sercu wszystkiego, co robimy.

DRIVE TOGETHER

Wybierz interesujący Cię model. Podaj nam preferowaną datę jazdy testowej i wyślij formularz a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia jazdy próbnej.

E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Mazda wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Mazda, w tym zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Mazda, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.
Rozmowa telefoniczna / sms: Wyrażam zgodę na kontakt i rozmowę telefoniczną (głosową) / otrzymywanie wiadomości sms przez Mazda na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam w celu informowania o produktach i usługach Mazda, w tym zaproszeń na jazdy testowe, wydarzeniach organizowane przez Mazda.
E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez wybranego przeze mnie dealera Mazda wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Mazda, w tym zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Mazda, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.