Kontakt

Matsuoka Motor Łódź

LOKALIZACJA

Salon:
ul. 3 Maja 1/3
93-408 Łodź
Tel.: +48 42 645 41 41
e-mail:
Matsuoka.Lodz@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 9:00-18:00
sobota: 9:00-15:00

Serwis:
ul. Kolumny 267 C
93-631 Łodź
Tel.: +48 42 645 41 41
e-mail:
Serwis.Matsuoka.Lodz@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 7:00-20:00
sobota: 9:00-14:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Magdalena z abka e1463471157986

Magdalena Żabka

Szef Sprzedaży

telefon
507121607

e-mail
magdalena.zabka@mazdalodz.pl

S awomir konarzewski e1463471328304

Sławomir Konarzewski

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
506143791

e-mail
slawomir.konarzewski@mazdalodz.pl

Jacek roguski e1463471094954

Jacek Roguski

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
515038961

e-mail
jacek.roguski@mazdalodz.pl

Rafa  tomczyn ski

Rafał Tomczyński

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
500027596

e-mail
rafal.tomczynski@mazdalodz.pl

Mateusz czechlewski e1463471215574

Mateusz Czechlewski

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
515038913

e-mail
mateusz.czechlewski@mazdalodz.pl

Jacek b aszczyk

Jacek Błaszczyk

Doradca ds Sprzedaży

telefon
504742763

e-mail
jacek.blaszczyk@mazdalodz.pl

Mazda lodz 2

Rafał Warszakowski

Doradca Serwisowy

telefon
42 6454141

e-mail
rafal.warszakowski@mazdalodz.pl

Marcin 01

Marcin Uznański

Szef Serwisu

telefon
42 6454141

e-mail
marcin.uznanski@mazdalodz.pl

Piotr wozniak

Piotr Woźniak

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
504 779 046

e-mail
piotr.wozniak@mazdalodz.pl

Piotr pawlak e1463470567495

Piotr Pawlak

Doradca ds Części Zamiennych

telefon
42 6454141

e-mail
piotr.pawlak@mazdalodz.pl

Mazda lodz 1

Bartłomiej Miżycki

Doradca Serwisowy

telefon
42 6454141

e-mail
bartlomiej.mizycki@mazdalodz.pl

Anna Idzikowska

Specjalista ds.Ubezpieczeń

telefon
501680856

e-mail
anna.idzikowska@mazdalodz.pl

Tomasz Gawlik

Specjalista ds. Marketingu

telefon
509 137 622

e-mail
tomasz.gawlik@mazdalublin.com.pl


Mapa dojazdu do salonu

Mapa dojazdu do serwisu