Dostępne samochody

Mazda CX-3 2018
Stworzyliśmy kompaktowego Crossovera, który łączac super wydajne silniki z lekkim i bezpiecznym nadwoziem, stanie się Twoim ulubionym towarzyszem podróży. Wyrafinowana i żywa stylizacja nowej Mazdy CX-3 to zasługa języka projektowego KODO — Dusza Ruchu, inspirowanego sylwetkami drapieżnych kotów.

STYLIZACJA
KODO – DUSZA RUCHU
Nowa Mazda CX-3 to kompaktowy crossover, łączący unikalna, wyrafinowana i żywa stylizacje KODO — Dusza Ruchu oraz wygodę i funkcjonalność dopasowane do każdego stylu życia.
TECHNOLOGIE
SKYACTIV
Na przełomowe technologie SKYACTIV składają się superwydajne silniki o niskim spalaniu, lekkie i bezpieczne nadwozia oraz zawieszenia dające frajdę z jazdy.
i-ACTIVSENSE
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA
Zaawansowane systemy bezpieczeństwa czynnego są jak dodatkowe zmysły, pozwalające w porę wykrywać zagrożenia na drodze aby zapewnić Ci bezpieczna podróż.

DESIGN
Wyraźnie zarysowany przód, duże koła, boczne przetłoczenia oraz wysoko poprowadzona linia szyb, bezbłędnie podkreślają indywidualny charakter nadwozia Crossover.
KOMFORT
Zaprojektowana z myślą o kierowcy, począwszy od stylistyki zewnętrznej aż po przestronne wnętrze, wyposażona w kolorowy wyświetlacz head-up oraz ogrzewaną kierownicę.

INNOWACYJNOŚĆ
Przełomowe technologie SKYACTIV zaprojektowane przez Mazdę: silniki, nadwozia, podwozia, skrzynie biegów.
INTERAKTYWNOŚĆ
Interaktywna komunikacja z poziomu pokładowego systemu rozrywki. Dostęp do serwisów społecznościowych, SMS i wiele innych.

OSZCZĘDNOŚĆ
Oszczędność paliwa dzięki systemowi i-ELOOP (odzyskiwanie energii podczas hamowania) oraz i-STOP (wyłączanie silnika na postoju).
BEZPIECZEŃSTWO
Mazda CX-3 jest liderem w dziedzinie aktywnych systemów bezpieczeństwa. Wyposażyliśmy ją w bogaty pakiet systemów: ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, wykrywający znużenie kierowcy, monitorowania martwego pola z funkcją monitorowania ruchu poprzecznego przy cofaniu, a także system rozpoznawania znaków drogowych i kamerę cofaniaCelem Mazdy jest tworzenie emocjonalnego związku między samochodem a kierowcą analogicznego do więzi między jeźdźcem a koniem. Rezultatem jest lepsza dynamika, szybkość reakcji pojazdu oraz - przede wszystkim - niespotykana przyjemność prowadzenia.

"Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam.
Samochód i kierowca w doskonałej harmonii."